Loading...

Serviss un atbalsts

Home / Serviss un atbalsts

NEMCO jūsu rīcība 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā – lai risinātu jebkādas radušās ārkārtas situācijas

Negadījumi nenotiek noteiktā laikā vai pēc grafika. Tieši tādēļ mūsu 24 stundu elastīgais serviss izceļas citu pakalpojuma sniedzēju vidū. Mūsu plašais rezerves daļu klāsts sniedz mums iespēju apkalpot Jūs jebkurā diennakts laikā. Mēs spējam piegādāt sūkņus un nodrošināt to apkalpošanu neatkarīgi no tā – kur un kad – mūsu pakalpojumi ir nepieciešami.

Jūs varat zvanīt mums gan darba laikā, gan ārpus tā – mūsu apkalpošana nemainīgi būs augstā līmenī: atbilstoša, lojāla, uzticama un stabila.

Mūsu serviss un atbalsts:

Klientu serviss – Mūsu pārdošanas nodaļas inženieris nodrošinās, lai Jūs iznomātu jūsu darbam pareizās iekārtas – neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārša ūdens atsūknēšana, vai komplekss notekūdeņu apvads, ražotnes ūdens apgādes sistēma vai arī ārkārtas gadījums vēlu naktī.

Izbraukuma apkope un remonts – NEMCO kvalificētais tehniskais personāls, apgādāts ar modernāko un pilnībā aprīkoto servisa autotransportu nodrošina apkopes un remontu gan nomātajam, gan klientam piederošajam aprīkojumam tā atrašanās vietā.


Kontakti

Zvaniet mums
+371 20011659
Adrese
Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 3, LV1004
Darba laiks
P-P. 7.00-19.00