Loading...

Selwood

Home / Selwood

NEMCO IR SELWOOD SŪKŅU AUTORIZĒTAIS IZPLATĪTĀJS BALTIJĀ:

Dibināts 1946.gadā Selwood mūsdienās ir uzņēmums ar 50 miljonu £ apgrozījumu un 420 darbiniekiem plašajā filiāļu tīklā visā valstī, kā arī ir viens no lielākajiem privātajiem uzņēmumiem Lielbritānijā, kas apkalpo ar ūdens apgādi, vides aizsardzību un būvniecību saistīto nozaru uzņēmumus.

Kopš 1953.gada Selwood izstrādā un ražo pārvietojamus sūkņus un šajā jomā ir atzīts par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Lielbritānijā šajā jomā – 75% no saražotajiem izstrādājumiem tiek eksportēti, izmantojot plašo filiāļu tīklu visā pasaulē. 50% sūkņu nomas tirgus Lielbritānijā aizņem tieši Selwood.


Selwood sūkņi – pilnībā noslēgti

Ievērojot augošās vides aizsardzības prasības visas Sewood īpaši klusās iekārtu versijas ir pilnībā noslēgtas, tā nodrošinot, ka jebkāda eļļas vai degvielas noplūde tiek savākta iekārtas iekšienē un nepiesārņo apkārtni.

Šķidrumu notecināšanai paredzēti drenāžas atvērumi iekārtas šasijā.

NEMCO – labākā vieta, kur meklēt šobrīd visefektīvākos tirgū pieejamos sūkņus – Selwood;

Selwood ir plašāks sūkņu klāsts kā pieejamajiem konkurentiem Baltijas tirgū.

Selwood klāstā ir augstspiediena sūkņi. Augstspiediena sūķņus izmanto karjerās un vietās kur vajag tālu novadīt ūdeni.

Selwood sūkņiem ir lielākā netīrumu un cieto daļiņu caurplūdes spēja no visiem konkurentiem. Tie mazāk aizsērē un līdz ar to mazāk jātīra un jāapkopj.

Selwood sūkņiem vienīgie atbalsta Self-priming (nav nepieciešama eļļošana) un dry running darbības principus. Tas nodrošina retākas apkopes un mazāk dīkstāves.

Selwood klāstā ir pieejami hidrauliskie sūkņi (H grupa) kas ir savienojami ar ekskavatoriem kuri izstrādā karjeras.

Selwood PD75 sūknis izmanto 3-4kW ģeneratoru bet konkurentu līdzvērtīgs sūknis jādarbina ar 12kW ģeneratoru. Tas ir lielāks degvielas patēriņš, iegādes vai nomas izmaksas.

Selwood sūkņi (piemēram PD75) caurmērā pēc izmēra ir mazāki par konkurentu, tie ir vieglāk transportējami. Viena brigāde var nokomplektēt visu nepieciešamo objektam un ar busiņu to aizvest.

Selprime

Unikālajā oriģinālajā Selwood pašuzsūkšanas sistēmā tiek izmantots ūdens sūknis ar ūdens izturīgu diafragmu. Videi draudzīgajai konstrukcijai nav nevienas no citām pašuzsūkšanas sistēmām piemītošām problēmām, kas saistītas ar naftas produktu izgarojumu izplatīšanos un emulgāciju.

Selwood ‘D’, ‘S’, ‘C’, un ‘H’ sēriju sūkņu konstrukcija paredzēta Selprime sistēmas uzstādīšanai.


Kontakti

Zvaniet mums
+371 20011659
Adrese
Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 3, LV1004
Darba laiks
P-P. 7.00-19.00